O długoterminowym wynajmowaniu samochodów
Motoryzacja

O długoterminowym wynajmowaniu samochodów

Kupowanie auta za gotówkę to obecnie tylko jedna z możliwości jego zakupu. Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem jest wynajem długoterminowy aut.

Co można zyskać na długoterminowym wynajmie auta?

Osoby, które zdecydują się na długoterminowy wynajem auta płacą tylko za wynajem. Zawarcie umowy na długoterminowy wynajem auta oznacza, że wszystko jest w cenie: usługi serwisowe, opony, ubezpieczenie oraz auto zastępcze na czas naprawy wynajmowanego auta. Po zakończeniu umowy osoba korzystająca z auta może przedłużyć umową albo je odkupić.

Wynajem długoterminowy to minimum formalności. Co ważne, wynajem długoterminowy to możliwość korzystania z fabrycznie nowego samochodu z bardzo różnego segmentu aut. Dzięki temu każdy może wybrać na wynajem długoterminowy samochód, który najlepiej spełni wszystkie jego oczekiwania i potrzeby.

Do kogo adresowana jest oferta?

Najem długoterminowy to propozycja skierowana do osób prywatnych i klientów biznesowych. Umowa na najem długoterminowy może zostać zawarta na bardzo różny czas: od trzydziestu sześciu do nawet sześćdziesięciu miesięcy. Gdy umowa najmu dobiega końca, można ją przedłużyć. Istnieje też możliwość odkupienia samochodu. Na koszt raty, którą co miesiąc płaci klient wpływają różne czynniki. Wpływa na nią między innymi przewidywany roczny przebieg.

Najem długoterminowy to usługa, która dostępna jest na polskim rynku już jakiś czas. Cieszą się rosnącą popularnością. Dzięki niej osoby, które nie mają gotówki na zakup auta, nie muszą zaciągać bankowego kredytu.