Warto skorzystać z oferty długoterminowego wynajmu samochodu
Motoryzacja

Warto skorzystać z oferty długoterminowego wynajmu samochodu

Możliwości sfinansowania zakupu firmowego lub prywatnego samochodu jest obecnie naprawdę wiele. Rozwiązaniem godnym uwagi jest wynajem długoterminowy aut.

Oferta dla klientów indywidualnych i biznesowych

Wynajem długoterminowy aut to oferta adresowana do bardzo różnych grup klientów. Na wynajem długoterminowy aut mogą zdecydować się zarówno przedsiębiorcy, jak i klienci indywidualni. Wynajem długoterminowy aut to oferta, która umożliwia jazdę fabrycznie nowym samochodem za stałą miesięczną opłatą. Miesięczna opłata, która wiąże się z długoterminowym wynajmowaniem auta obejmuje obsługę serwisową, opony, samochód zastępczy i pakiet ubezpieczeniowy.

Mnogość modeli aut jest tak duża, że każdy, kto zdecyduje się na wynajem długoterminowy z pewnością wybierze samochód idealnie odpowiadający jego oczekiwaniom i potrzebom. Co ważne, wynajem długoterminowy to możliwość zawarcia umowy na bardzo różny czas.

Elastyczny czas wynajmu auta

Wynajem długoterminowy możliwy jest na okres od trzydziestu sześciu do nawet sześćdziesięciu miesięcy. Co ważne, gdy umowa na wynajem długoterminowy samochodu dobiega końca, można ją przedłużyć lub odkupić wynajmowane auto. Osoby, które zdecydują się na wynajem długoterminowy samochodu powinny pamiętać, że na wysokość miesięcznej raty wpływ ma między innymi szacowany roczny przebieg.

Najem długoterminowy samochodu to alternatywa dla kredytu samochodowego i leasingu. Najem długoterminowy oznacza możliwość zawarcia umowy na bardzo różny czas. Decydując się na najem długoterminowy o nic nie trzeba się martwić.