Zainwestuj w pakiet sportowy
Usługi

Zainwestuj w pakiet sportowy

W obecnych czasach bardzo trudno zadbać o właściwe zdrowie i kondycję fizyczną. Z jednej strony nie możemy dostać się do wszystkich lekarzy specjalistów, z drugiej placówki sportowe zostały zamknięte. Karta sportowa wydaje się być doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które potrzebują wsparcia medyczno-sportowego. Każdy pracodawca może zaoferować swoim pracownikom doskonałe pakiety sportowe, dzięki którym będą mogli utrzymać kondycję we właściwej formie.

Czas po pracy warto wykorzystać aktywnie

Nie samą pracą człowiek żyje, a czas po pracy można wykorzystać naprawdę efektywnie, dbając przy tym o własne zdrowie psychiczne i fizyczne. Pakiety sportowe dla pracowników to doskonały sposób, aby uniknąć problemów z dostaniem się na basen, do klubu sportowego czy na inne treningi, gdzie obecnie odbywają się zajęcia tylko dla grup zorganizowanych.

Dlatego zostały stworzone karty sportowe dla pracowników, aby każdy miał możliwość skorzystania z dodatkowej rozrywki ruchowej. Nie ważne w jakim mieście mieszkasz, karta sportowa, którą oferujemy to dostęp do ponad 4000 placówek rekreacyjno-sportowych, a co za tym idzie mnóstwo możliwości na zajęcia ruchowe.

Karta dla osoby prywatnej

Oczywiście karta sportowa może być dostępna także dla osób prywatnych, nie każda firma decyduje się na pakiety sportowe dla swoich pracowników. Wystarczy zapoznać się z naszą ofertą i odnaleźć właściwy pakiet dla siebie. Także za pośrednictwem Internetu można skorzystać z wielu atrakcji i rozrywek sportowych, nasi trenerzy są dostępni również online. Dodatkowo karta sportowa zapewnia dostęp do pakietu medycznego, dlatego oferta jest tak korzystna dla wszystkich.