Szybko i łatwo obracamy bitcoinami
Usługi

Szybko i łatwo obracamy bitcoinami

Zastanawiasz się, jak wypłacić bitcoin anonimowo? Chcesz się dowiedzieć, jak wypłacić bitcoin bez podatku? To są naprawdę proste rzeczy, z którymi poradzi sobie bez najmniejszych problemów każda osoba, która kiedykolwiek korzystała z możliwości oferowanych przez internetowe konto bankowe.

Uzyskujemy kryptowaluty dowolnego rodzaju

Na początek musimy wiedzieć, jak działa szybka wymiana kryptowalut. Proces ten opiera się o specjalne portmonetki internetowe, które mają charakter kont bankowych, ale zupełnie anonimowych. Wszystko jest bowiem schowane w mechanizmie blockchain, dzięki któremu nasze pieniądze są bezpieczne.

Blockchain jest publiczny i nie można go zmienić tak, byśmy coś na tym stracili. Nasze bitcoiny lub inne monety elektroniczne kupimy na giełdzie lub w kantorze, co de facto oznacza dokładnie ten sam mechanizm, chociaż trochę inaczej może wyglądać samo zlecenie. Mniejsza o to. Wchodzimy na stronę, kupujemy, mamy. Płacimy złotówkami lub inną walutą poprzez przelew czy kartę kredytową.

Mamy już kryptowaluty i co teraz?

No dobrze, ale jak wypłacić bitcoin? Mamy bitcoin, ale kryptowaluty nie maja swojej fizycznej postaci, więc nie wiemy, jak wypłacić kryptowaluty. Możemy to zrobić w sposób odwrotny do tego, jak kupowaliśmy nasze kryptowaluty, czyli iść na giełdę bądź do kantoru, oczywiście wirtualnie, a potem sprzedać posiadaną przez nas kryptowalutę. Na nasze wirtualne konto wpłynie normalna waluta, którą potem można wypłacić w banku lub w bankomacie bądź normalnie nią obracać poprzez konto internetowe. To już są w pełni tradycyjne pieniądze, do których jesteśmy przyzwyczajeni i którymi możemy obracać.