Wózki wielofunkcyjne - czym są i gdzie je kupić?
Dziecko

Wózki wielofunkcyjne – czym są i gdzie je kupić?

Każde dziecko potrzebuje dobrego wózka – przydaje się przy przemieszczaniu, w tym na spacerach. Rodzice inwestują często w oddzielne wózki dziecięce i spacerówki, przy czym ten drugi typ to wózki przeznaczone dla dzieci, które umieją już siedzieć. Nie mają więc gondoli jak w przypadku produktów dla mniejszych dzieci, tylko wygodne siedzisko. Już od jakiegoś czasu dostępne są też wózki wielofunkcyjne, 2 w 1 lub 3 w 1. Czym dokładnie są takie produkty i jakie funkcje mogą pełnić? Gdzie je kupić?

Czym jest wózek wielofunkcyjny?

Wózek wielofunkcyjny to wózek, który zdecydowanie warto mieć – jego zakup pozwala oszczędzić na kolejnych produktach, ponieważ spełnia więcej niż jedną rolę. Można go używać zarówno jako wózka dziecięcego dla noworodków i małych dzieci, jak i jako wózka spacerowego dla nieco starszych dzieci, które mogą już samodzielnie siedzieć. Jeśli wybierze się wersję 3 w 1, zyskuje się także fotelik samochodowy z grupy wagowej 0 lub 0+.

Rodzaje wózków wielofunkcyjnych są zresztą różne – można znaleźć i inne warianty. Jest to jednak zawsze zakup z uwzględnieniem nie tylko aktualnych, lecz i przyszłych potrzeb dziecka. Kupienie takiego produktu sprawia, że można go wykorzystać do transportu dziecka od 0 do 3 lat. 

Gdzie kupić wózek?

Sklep internetowy posiada w swoim asortymencie mnóstwo ciekawych i przydatnych produktów dla dzieci. A także liczne produkty przeznaczone dla rodziców – na przykład laktatory dla mam czy pasy brzuszne, zakładane po porodzie. W ofercie sklepu znajdują się także znakomite wózki wielofunkcyjne – na pewno każdy rodzic znajdzie wśród nich coś w sam raz dla swojego maleństwa!