Zadbaj o swoje zdrowie
Usługi

Zadbaj o swoje zdrowie

Zdrowie jest najważniejsze. To stwierdzenie nie podlega dyskusji, dlatego aby wyjść naprzeciw, stworzyliśmy profesjonalne pakiety sportowe dla firm, z którym może skorzystać zarówno działalność jednoosobowa, jak również mała i większa firma. Dbając o zdrowie i kondycję swoich pracowników, zyskujemy nie tylko zdrowszych, ale również bardziej efektywnych pracowników, dzięki czemu zakład będzie osiągał lepsze wyniki.

Profilaktyka zdrowotna a aktywność fizyczna

Sport i kondycja idą w parze ze zdrowiem, a karta sportowa jest idealnym upominkiem dla każdego, kto tą kwestię rozumie i popiera. Jeżeli zainwestujemy w karty sportowe dla pracowników, zapełnimy ich czas wolny po pracy, ilość chorób i zwolnień lekarskich zmniejszy się, oni sami natomiast będą się cieszyć doskonałym zdrowiem i równie dobrą kondycją fizyczną.

Pakiety sportowe aktywne w całej Polsce

Karta sportowa jaką oferujemy, to możliwość wykorzystywania pakietów sportowych w całej Polsce, jest to możliwość korzystania ze sportu i rekreacji w każdym zakątku kraju, również podczas wykorzystywanego urlopu. Nawet jeżeli jesteś osobą prywatną, możesz nabyć naszą kartę sportową i korzystać z jej przywilejów. Karta sportowa dla osoby prywatnej posiada takie same korzyści, dzięki czemu samodzielnie możesz ją nabyć i cieszyć się tanimi pakietami sportowymi w obiektach rekreacyjnych i sportowych w całym kraju.

Mamy w swojej ofercie także dostęp do usług online, dzięki czemu bez wychodzenia z domu, możecie skorzystać z treningów online, a tym samym nawet w dobie pandemii dbać o zdrowie i kondycję fizyczną. Nasza krata sportowa to nie tylko sport dla pracowników, to również zdrowe żywienie z możliwością ustanowienia indywidualnej diety. Skorzystaj już dziś, a zyskać lepszą formę fizyczną.