Taśma dla wymagających
Handel

Taśma dla wymagających

W każdym biurze i magazynie muszą znaleźć się materiały, z pomocą których można coś zakleić. Tym, co sprawdza się świetnie w przypadku różnego rodzaju paczek i listów jest taśma pakowa brązowa. Jej właściwości sprawiają, że solidnie trzyma się podłoża, zapewniając należytą ochronę temu, co we wnętrzu kartonu bądź przesyłki.

Cechy charakterystyczne taśmy pakowej

Każda taśma klejąca brązowa jest niezwykle wytrzymała. Naklejając ją na paczkę, można być pewnym, że nie odklei się i nie przerwie. Próba odklejenia taśmy pakowej skończy się niepowodzeniem. Każda taśma pakowa cicha zachowuje swoje właściwości w temperaturze od -10 do +60 stopni.

Nawet ekspozycja na promienie słoneczne nie przekłada się na zmniejszenie przylepności. Jest to bardzo ważna cecha, która sprawia, że taśmy samoprzylepne mogą być z powodzeniem wykorzystywane do paczek wysyłanych również w sezonie letnim. Co ważne, taśma pakowa brązowa nie zmienia swojego koloru. Taśma pakowa cicha nie generuje hałasu podczas odwijania. Dla wielu osób jest to bardzo ważna cecha.

O czym pamiętać, stosując taśmy samoprzylepne?

Taśma pakowa brązowa powinna być naklejana na miejsce suche i oczyszczone. Gwarantuje to odpowiednie jej przyleganie to podłoża i sprawia, że ryzyko odklejenia się taśmy jest praktycznie żadne. Po umieszczeniu taśmy na miejscu warto dobrze ją docisnąć. Aby mieć pewność, że taśma nie odklei się, warto przyklejać ją w miejscu, w którym panuje temperatura wyższa niż 5 stopni.

Taśmy samoprzylepne są niezastąpione w przygotowywaniu różnego rodzaju paczek. Każda taśma pakowa brązowa jest wytrzymała na uszkodzenia i odporna na przerwanie.