Samochód dostawczy, który warto mieć
Motoryzacja

Samochód dostawczy, który warto mieć

Do przewozu towarów najczęściej wykorzystywane są różnego rodzaju samochody. Do samochodów dostawczych bardzo popularnych w Polsce zalicza się te, które produkuje włoskie przedsiębiorstwo Iveco.

Jakie typy pojazdów dostawczych oferuje Iveco?

Iveco jest producentem głównie samochodów dostawczych. Modelem cieszących się ogromną popularnością jest Iveco Daily produkowane od ponad czterdziestu lat. Duże doświadczenie pozwala oferować Iveco dostawcze coraz bardziej zaawansowane pod każdym względem. Iveco dostawcze to tak wiele różnorodnych modeli i typów, że sprawdza się w firmach przewozowych bardzo różnej wielkości i przewożących naprawdę różnorodne towary.

Iveco dostawcze sprawdza się zarówno w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym. Producent pamięta o udogodnieniach dla kierowców. Pojawia się ich coraz więcej w każdej kolejnej generacji tych pojazdów wprowadzanych na rynek.

Mnogość wersji nadwozia

Iveco to samochody dostawcze zaprojektowane specjalnie z myślą o prowadzeniu biznesu. W efekcie dostępna jest ogromna ilość adaptacji nadwozia. Iveco chłodnia to pojazd, który ma izolowaną termicznie zabudowę. Iveco chłodnia dodatkowo został wyposażony w agregat chłodzący. Iveco chłodnia nadaje się do przewozu żywności i innych produktów (np. leków), które muszą być przewożone w niskiej temperaturze.

Kolejne propozycje to Iveco kontener oraz Iveco furgon. Iveco kontener sprawdza się do przewozu towarów o różnych gabarytach. Iveco furgon jest wyjątkowo uniwersalny. Sprawdza się zarówno w mieście, jak i podczas dłuższych tras.