Prywatna opieka medyczna na wysokim poziomie
Zdrowie

Prywatna opieka medyczna na wysokim poziomie

Czas oczekiwania na wizytę u specjalisty jest w naszym kraju coraz dłuższy. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się korzystać z prywatnej opieki medycznej.

Z myślą o pacjentach z chorobami onkologicznymi

Centrum medyczne Poznań to klinika, która prowadzi działalność już od kilku lat. Centrum medyczne Poznań swoją ofertę kieruje w pierwszej kolejności do osób, które dużą wagę przywiązują do badań profilaktycznych.

Centrum medyczne Poznań specjalizuje się we wczesnej diagnostyce onkologicznej. Prywatna klinika Poznań oferuje bardzo szeroki zakres usług. Sprzęt, którym dysponuje prywatna klinika Poznań umożliwia między innymi wykonanie takich badań, jak:

  • kolonoskopia;
  • gastroskopia;
  • rektoskopia.

Dodatkowo prywatna klinika Poznań wykonuje badania USG w pełnym zakresie. Centrum medyczne w Poznaniu zatrudnia lekarzy z wieloletnim doświadczeniu. Jeśli jest taka konieczność, prywatna klinika z Poznaniu wykonuje również biopsję cienkoigłową oraz gruboigłową.

Wysoka jakość usług w centrum medycznym

Sprzęt, który do swojej dyspozycji mają lekarze, których zatrudnia klinika Poznań umożliwia wykonanie dokładnych badań diagnostycznych. Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie wszystkich pacjentów, klinika Poznań już od dłuższego czasu proponuje konsultacje telefoniczne. Niewątpliwym plusem jest to, że centrum zdrowia Poznań jest czynne od poniedziałku do soboty.

Wczesna diagnostyka onkologiczna znacznie zwiększa szanse na wyleczenie. Do centrum zdrowia Poznań mogą zgłaszać się osoby, które nie chcą z wizytą u specjalisty czekać zbyt długo.