Kryptowaluty: jak je wymienić?
Usługi

Kryptowaluty: jak je wymienić?

Popularność kryptowalut systematycznie rośnie na całym świecie. Także w Polsce bitcoiny i inne kryptowaluty zyskują coraz więcej zwolenników. Dzisiaj można je nie tylko szybko kupić. Możliwa jest także szybka wymiana kryptowalut.

W jaki sposób wypłacać bitcoin?

Popularność kryptowalut sprawiła, że na rynku pojawiły się nie tylko kantory kryptowalut. Od pewnego już czasu działalność prowadzą także giełdy kryptowalut. Dzięki nim możliwa jest szybka wymiana kryptowalut. Co więcej, cała transakcja odbywa się nie tylko szybko, ale także bezpiecznie.

Osoby, które od niedawna posiadają portfel z kryptowalutami często zadają pytanie jak wypłacić kryptowaluty? Odpowiedź na pytanie jak wypłacić bitcoin jest bardzo prosta. Wypłata kryptowaluty nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Cały proces to dwa, trzy kliknięcia myszką.

Aby nie płacić podatku

Bitcoin i inne kryptowaluty są walutami wirtualnymi. Nie można ich zobaczyć ani dotknąć. Każda ze znanych obecnie kryptowalut znajduje jednak odzwierciedlenie w fizycznie istniejących walutach. Mogą to być zarówno polskie złotówki, jak i amerykańskie dolary, brytyjskie funty czy euro. Pojawia się więc pytanie: jak wypłacić bitcoin anonimowo?

Aby wypłacić bitcoin czy inne kryptowaluty anonimowo, trzeba przelać je na konto, a następnie dokonać ich wypłaty w bankomacie. A jak wypłacić bitcoin bez podatku? Można to zrobić w taki sam sposób. Inne rozwiązanie to dokonywanie płatności przy wykorzystaniu BLIK. Zarówno płatności BLIK jak i z bankomatu odbywają się w sposób, który pozwala zachować anonimowość. Osoby, które chcą inwestować w kryptowaluty po raz pierwszy nie wiedzą jak wypłacić bitcoiny anonimowo.